Anestesioloogia ja operatsioonikeskus

Kontaktid

Anestesioloogiakliinik

Sekretär Kristel Falk

617 1647

Kristel.Falk@regionaalhaigla.ee

 

Juhataja Sergei Kagalo

617 3136

Sergei.Kagalo@regionaalhaigla.ee

 

Õendusjuht Tatjana Märtson

617 1197

Tatjana.Märtson@regionaalhaigla.ee

 

Anesteesiakeskus

Sekretär Piia Solom-Läänesaar

617 2081

Piia.Solom-Laanesaar@regionaalhaigla.ee

 

Juhataja Kristjan Kalling

617 3131

Kristjan.Kalling@regionaalhaigla.ee

 

Õendusjuht Merle Saareoja

617 2080

Merle.Saareoja@regionaalhaigla.ee

 

Operatsioonikeskus

Sekretär Sandra Järvsalu

617 2189

Sandra.Jarvsalu@regionaalhaigla.ee

 

Juhataja Markko Pärtelpoeg

617 1474

Markko.Partelpoeg@regionaalhaigla

 

Õendusjuht Kai Slet

617 1597

Kai.Slet@regionaalhaigla.ee

 

 

Anestesioloogia ja operatsioonikeskuse kohta saab lähemalt lugeda siit.

 

Anesteesiakeskuse meeskond

Dr Markko Pärtelpoeg

operatsioonikeskuse juhataja, anestesioloog Loe lähemalt

Dr Ragnar Loit

anestesioloog-vanemarst-anesteesiaosakonna juhataja Loe lähemalt